Здоров’я і краса від Fit Curves та Імідж!

alt

Здоров’я і краса від Fit Curves та Імідж!

Кажуть, в здоровому тілі – здоровий дух! А ми ще й додамо, що бути здоровим, мати підтягнуте тіло, доглянуту зовнішність – це ще й просто дуже красиво! Тому, мережа магазинів «Імідж» та фітнес-клуби  «Fit Curves» започатковують спільну програму краси та здоров’я!

Отже, якщо Ви вирішили швиденько набути досконалих форм перед початком гарячого пляжного сезону – вас чекає мережа фітнес-клубів  «Fit Curves». Цьому авторитетному закладу довірилось вже 10 мільйонів жінок з 86-ти країн світу. Ще б пак: 12000 клубів на 5-ти континентах світу! Серед них 10 клубів у Львові, Дрогобичі та Стрию. А також в Івано-Франківську та Рівне. Зручно шукати тут: https://fitcurves.org/clubs/.

Для усіх клієнтів «Fit Curves», які тепер придбають абонемент, мережа магазинів краси «Імідж» має подарунок, що додається до абонемента. Це – сертифікат на суму 100грн., який надає можливість придбати парфуми з цією знижкою. Коли ж ви завітаєте в «Імідж» за покупкою, - отримаєте ще й бонусну картку постійного клієнта, з якою зможете накопичувати бонуси і розрахуватись ними за красиві товари мережі «Імідж».

Втім, на цьому приємні сюрпризи не закінчуються. У будь-якому магазині мережі «Імідж», усім клієнтам, що здійснили покупку на суму від 1000 грн.  - «Fit Curves» підготував подарунковий сертифікат на 3 безкоштовні відвідування у своєму фітнес-клубі та консультацію дієтолога. І ще – кілька приємних дарунків, про які мова йтиме у самій картці.

То ж чекаємо вас у мережі магазинів «Імідж» та фітнес-клубах «Fit Curves»! Зустрічайте літо у красі та здоров’ї!

Поділіться новиною у соцмережах!