Додайте товари до списку бажань
0

Нішеві парфуми

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Нішеві парфуми. Лише для обраних

Бути особливим і навіть дещо недоступним, відрізнятися від всіх, зачаровувати і манити – ось кілька характеристик ароматів, які класифікуються як «нішева парфумерія».

У перекладі з французької «la niche» - так і означає «ніша». Щось відокремлене і незвичне. Відповідно, аромати, які належать до цієї категорії – ексклюзивні й доволі рідкісні. Вони, в принципі, не рекламуються, адже не потребують масового виходу на ринок і, відповідно, масового споживання. Інформацію про них передають з вуст в вуста, переказуючи ту чи іншу парфумерну легенду. Доволі невелика аудиторія, вибаглива, претензійна та самодостатня – це ті, хто обирає нішу. Такі люди вже звикли до розкішних ароматів Dior або Chanel і прагнуть вирізнятися. 

Парфумерів, які працюють у сфері ніші не так вже й багато. Проте, якщо вони виконують так зване «нішеве замовлення», - то мають кілька умов: ексклюзивність, використання натуральних складників і увесь політ своєї фантазії.

Обов’язкова умова для створення ніші, як ми уже писали – натуральні компоненти. Звичайно, на 100% аромат не може з них складатися, але їх пропорційна кількість в парфумі має бути доволі великою. До натуральності  парфумери теж мають особливі високі вимоги. Велику роль відіграє не просто несинтетичний складник, а й рік та місце його зростання. Приміром, квіти апельсинового дерева для нішевої парфумерії закуповують лише на Півночі Африки: Тунісі, Марокко, Алжирі. Тоді як для звичайних парфум місце врожаю або не має такого значення, або ж заміняється синтетичним відповідником. Та й кількість згодом отримано еліксиру є суворо обмежена. Отримати їх зможуть лише справжні поціновувачі ніші. Купити нішеві парфуми можна далеко не в кожному парфумерному магазині. Вони продаються або в невеликих бутиках, або у парфумерних  мережах, що мають свою історію та добрий авторитет.

Нішеві парфуми від інших також відрізняє і сам флакон. Зазвичай, він витриманий у класичному стилі. Проте часто, творці таких парфум додають і самому флакону багатство. Приміром, аромати M. Micaleff, які ви можете купити у мережі «Імідж» «зодягнені» у Swarowski, розписані вручну, мають кожен свій порядковий номер і сертифікат. Флакони інших брендів створені з цінних порід дерева, кришталю, опалового скла чи шкіри. Ароматна лінійка Montale, яку теж можна купити в мережі «Імідж», знаходиться, на перший погляд, у доволі скромних флаконах. Проте, вони абсолютно непрозорі, що дозволяє аромату зберігатися довго, так як складається він з великої кількості натуральних складників.

Звичайно, ціни на нішеву парфумерію високі, зважаючи на складники, оформлення та саму ексклюзивність. Але зате ваш аромат буде особливим, несхожим на інші.

 Juliette Has a Gun, Molecules, S.Lutens, T.Ford, Micaleff, Montale – ці бренди нішевої парфумерії ви зможете купити у магазинах мережі «Імідж» та на нашому сайті.

Вгору
,