Нішеві парфуми

Tiziana Terenzi Andromeda
5798 грн.
Tiziana Terenzi Andromeda
5798 грн.
Arabesque Naema
4120 грн.
Attar Azora
4120 грн.
Comme Des Garcons Blackpepper
2527 грн.
Comme Des Garcons Amazingreen
2527 грн.
Туалетна вода Molecules E04 Escentric 04 - Імідж
2148 грн.
2219 грн.
2219 грн.
3998 грн.
3998 грн.
3998 грн.
3998 грн.
3998 грн.

Нішеві парфуми. Лише для обраних

Бути особливим і навіть дещо недоступним, відрізнятися від всіх, зачаровувати і манити – ось кілька характеристик ароматів, які класифікуються як «нішева парфумерія».

У перекладі з французької «la niche» - так і означає «ніша». Щось відокремлене і незвичне. Відповідно, аромати, які належать до цієї категорії – ексклюзивні й доволі рідкісні. Вони, в принципі, не рекламуються, адже не потребують масового виходу на ринок і, відповідно, масового споживання. Інформацію про них передають з вуст в вуста, переказуючи ту чи іншу парфумерну легенду. Доволі невелика аудиторія, вибаглива, претензійна та самодостатня – це ті, хто обирає нішу. Такі люди вже звикли до розкішних ароматів Dior або Chanel і прагнуть вирізнятися. 

Парфумерів, які працюють у сфері ніші не так вже й багато. Проте, якщо вони виконують так зване «нішеве замовлення», - то мають кілька умов: ексклюзивність, використання натуральних складників і увесь політ своєї фантазії.

Обов’язкова умова для створення ніші, як ми уже писали – натуральні компоненти. Звичайно, на 100% аромат не може з них складатися, але їх пропорційна кількість в парфумі має бути доволі великою. До натуральності  парфумери теж мають особливі високі вимоги. Велику роль відіграє не просто несинтетичний складник, а й рік та місце його зростання. Приміром, квіти апельсинового дерева для нішевої парфумерії закуповують лише на Півночі Африки: Тунісі, Марокко, Алжирі. Тоді як для звичайних парфум місце врожаю або не має такого значення, або ж заміняється синтетичним відповідником. Та й кількість згодом отримано еліксиру є суворо обмежена. Отримати їх зможуть лише справжні поціновувачі ніші. Купити нішеві парфуми можна далеко не в кожному парфумерному магазині. Вони продаються або в невеликих бутиках, або у парфумерних  мережах, що мають свою історію та добрий авторитет.

Нішеві парфуми від інших також відрізняє і сам флакон. Зазвичай, він витриманий у класичному стилі. Проте часто, творці таких парфум додають і самому флакону багатство. Приміром, аромати M. Micaleff, які ви можете купити у мережі «Імідж» «зодягнені» у Swarowski, розписані вручну, мають кожен свій порядковий номер і сертифікат. Флакони інших брендів створені з цінних порід дерева, кришталю, опалового скла чи шкіри. Ароматна лінійка Montale, яку теж можна купити в мережі «Імідж», знаходиться, на перший погляд, у доволі скромних флаконах. Проте, вони абсолютно непрозорі, що дозволяє аромату зберігатися довго, так як складається він з великої кількості натуральних складників.

Звичайно, ціни на нішеву парфумерію високі, зважаючи на складники, оформлення та саму ексклюзивність. Але зате ваш аромат буде особливим, несхожим на інші.

 Juliette Has a Gun, Molecules, S.Lutens, T.Ford, Micaleff, Montale – ці бренди нішевої парфумерії ви зможете купити у магазинах мережі «Імідж» та на нашому сайті.

 

 

Дізнатись більше...