Чоловічі парфуми

Dolce&Gabbana Light Blue Italian Zest Pour Homme
2199 грн.
Dolce&Gabbana The One Grey
1836 грн.
Dolce&Gabbana The One Sport
179 грн.
Dolce&Gabbana The one Gentleman
498 грн.
Dolce&Gabbana The one
2448 грн.
Dolce&Gabbana The one
498 грн.
Dolce&Gabbana Ligth blue eau Intense
2099 грн.
Dolce&Gabbana Ligth blue Discover Vulcano
1499 грн.
Dolce&Gabbana Light blue
528 грн.
Dolce&Gabbana Intenso
1899 грн.
Dolce&Gabbana Pour homme
399 грн.
Dolce&Gabbana Ligth blue Living Stromboli
1599 грн.
Armand Basi Night Blue
1734 грн.
Bvlgari MAN Black Cologne
1198 грн.
Comme Des Garcons Man 2
2169 грн.

Чоловічий вибір

Хто сказав, що чоловікам байдужі аромати?

Насправді – сильна половина людства не менше приділяє цьому увагу, аніж жінки. Адже один з аспектів сподобатись дамі – це гарно пахнути.

 

Уже півтора століття аромати ділять на жіночі та чоловічі, хоча раніше такого поділу не існувало. Тепер, навіть на несвідомому рівні ми можемо майже на 100% класифікувати жіночий це запах чи чоловічий.  Чоловічі аромати мають свою основну відмінність. А саме – у складі базових нот. Тому шипрові, деревні, хвойні, пряні і морські звучання – є, зазвичай, вибором  сильної половини. Основні складники чоловічих парфум – амбра, мускус, базилік, сандал, перець, дубових мох.

У наш час - з’явились чоловічі духи, які перегукуються із жіночими, завдяки вкрапленням традиційних жіночих нот: фруктових і квіткових.

Хоча парфумери домагаються і завдяки квітам чоловічого звучання. Так конвалія або шавлія у суміші з іншими «букетами» дає відтінок тютюну, який так подобається чоловікам і приваблює дам.

Чоловічі парфуми відрізняються від жіночих і тим, що мають більш виражений та стійкий аромат. Вони майже однаково звучать на будь-якій ділянці тіла. І звичайно, сама упаковка говорить за себе: це чоловічі парфуми. Вона зазвичай має строгі геометричні форми.

Чоловічі аромати, як і жіночі мають свою класифікацію, також важливо врахувати вік чоловіка, його стиль життя, - обираючи йому парфуми.

Для тих, хто веде активний спосіб життя – вибір може впасти на свіжі, різкі з цитрусовими нотами парфумами. Бергамот і перець добре звучатиме в ароматній колекції бізнесмена. Мускус, амбра підійде для ловеласа, стиль життя якого – дорогі авто та нічні клуби. Сандал, дубових мох – вдалий вибір для вашого батька.

Ще одна важлива градація: одеколон чи туалетна вода. Одеколон – це виключно чоловічий вид парфумерії, який на 70% складається зі спирту і є стійкішим, аніж туалетна вода. Хоча остання звучатиме більш насичено.

На сайті «Імідж» – великий ароматний вибір для справжніх чоловіків. Від класики до останніх новинок, для наймолодших та поважних. Усе для сильної половини людства!

 

 

Дізнатись більше...