Чоловічі парфуми

Comme Des Garcons Man 2
2169 грн.
New
Jean Paul Gaultier Le Beau
2241 грн.
Jean Paul Gaultier Le Male
1617 грн.
Burberry Mr. Burberry
1917 грн.
Burberry Mr. Burberry indigo
874 грн.
Духи Чоловічі парфуми Lacoste De Lacoste 12,12 Pour Lui eau fraiche | Імідж
1699 грн.
Духи Чоловічі парфуми Jimmy Choo Man Ice | Імідж
1328 грн.
Духи Чоловічі парфуми Yves Saint Laurent Y | Імідж
2290 грн.
Духи Чоловічі парфуми Jaguar Pace | Імідж
1080 грн.
Духи Чоловічі парфуми Jaguar Pace Accelerate | Імідж
1080 грн.
Духи Чоловічі парфуми Jaguar Signature of Excellence | Імідж
1123 грн.
Духи Чоловічі парфуми Armani Stronger With You | Імідж
1719 грн.
Туалетна вода Trussardi Riflesso - Імідж
1298 грн.
Туалетна вода Jaguar Classic Chromite - Імідж
949 грн.
Туалетна вода PACO RABANNE PURE XS - Імідж
2199 грн. 1539 грн.

Чоловічий вибір

Хто сказав, що чоловікам байдужі аромати?

Насправді – сильна половина людства не менше приділяє цьому увагу, аніж жінки. Адже один з аспектів сподобатись дамі – це гарно пахнути.

 

Уже півтора століття аромати ділять на жіночі та чоловічі, хоча раніше такого поділу не існувало. Тепер, навіть на несвідомому рівні ми можемо майже на 100% класифікувати жіночий це запах чи чоловічий.  Чоловічі аромати мають свою основну відмінність. А саме – у складі базових нот. Тому шипрові, деревні, хвойні, пряні і морські звучання – є, зазвичай, вибором  сильної половини. Основні складники чоловічих парфум – амбра, мускус, базилік, сандал, перець, дубових мох.

У наш час - з’явились чоловічі духи, які перегукуються із жіночими, завдяки вкрапленням традиційних жіночих нот: фруктових і квіткових.

Хоча парфумери домагаються і завдяки квітам чоловічого звучання. Так конвалія або шавлія у суміші з іншими «букетами» дає відтінок тютюну, який так подобається чоловікам і приваблює дам.

Чоловічі парфуми відрізняються від жіночих і тим, що мають більш виражений та стійкий аромат. Вони майже однаково звучать на будь-якій ділянці тіла. І звичайно, сама упаковка говорить за себе: це чоловічі парфуми. Вона зазвичай має строгі геометричні форми.

Чоловічі аромати, як і жіночі мають свою класифікацію, також важливо врахувати вік чоловіка, його стиль життя, - обираючи йому парфуми.

Для тих, хто веде активний спосіб життя – вибір може впасти на свіжі, різкі з цитрусовими нотами парфумами. Бергамот і перець добре звучатиме в ароматній колекції бізнесмена. Мускус, амбра підійде для ловеласа, стиль життя якого – дорогі авто та нічні клуби. Сандал, дубових мох – вдалий вибір для вашого батька.

Ще одна важлива градація: одеколон чи туалетна вода. Одеколон – це виключно чоловічий вид парфумерії, який на 70% складається зі спирту і є стійкішим, аніж туалетна вода. Хоча остання звучатиме більш насичено.

На сайті «Імідж» – великий ароматний вибір для справжніх чоловіків. Від класики до останніх новинок, для наймолодших та поважних. Усе для сильної половини людства!

 

 

Дізнатись більше...