Додайте товари до списку бажань
0

Макіяж

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Таємниця жіночої косметички

Скільки б у жінки не було косметики, завжди чогось бракує. І навіть, якщо кількість баночок, пензликів, тюбиків, на перший погляд, зашкалює, усі вони мають своє призначення. А якщо їх акуратно поскладати у спеціальну торбинку під назвою косметичка – то усе стане на свої місця. Отже, що ховали і ховають у косметичку красуні?

Першою, хто почала користуватися косметичкою, була Клеопатра. У спеціальний мішечок вона клала сурму – суміш мінералу чорного кольору з мигдальним маслом. Поруч з сурмою завжди лежала дерев’яна паличка, якою Клеопатра малювала стрілки на своїх звабливих очах. Римлянки в стародавню косметичку ховали тодішню туш для вій: потовчений свинець. Від нього вони часто сліпнули, зате вії були бездоганні. То ж цей засіб для краси, через летальні випадки, на довгі століття опинився під забороною. Аж на початку 20 століття, суміш вугілля та вазеліну замінили прототип сучасної туші.

Давно «живуть» в косметичці рум’яна та пудра. Ними користувались у Древній Греції. В хід йшли природні барвники з трав та квітів. А от в епоху Ренесансу пудра в косметичку не поміщалась. Спеціальних порошок  клали у  шафу, куди заходила дама у накидці, яка не дозволяла бруднити одяг. Там вона і наносила красивий грим.

Чи не основна складова косметички усіх часів  і народів – помада. У 16 столітті її мали лише королеви. Лише на початку 20 століття помада присутня у кожній косметичці. І користувались нею не лише для краси. У 60-тих роках минулого століття у колишньому СРСР розвідниці мали косметички, де містилась помада із однією кулею. Її називали «поцілунок смерті». Тепер же ж помада – гарна зброя у руках вмілої жінки. Бездоганні губи можуть розбити серце не одному чоловікові.

Пам’ятайте, все, що знаходиться у вашому аксесуарі під назвою «косметичка» робить вас красивішою. У розділі «аксесуари»  на сайті «Імідж» - вибір косметичок та потрібних деталей по догляду за собою, які не залишать вас байдужими.

Вгору
,