Жіночі парфуми

New
Jean Paul Gaultier Scandal by Night
2081 грн.
New
Jean Paul Gaultier Scandal
1892 грн.
New
Jean Paul Gaultier La Belle
2019 грн.
Burberry My Burberry Blush
1707 грн.
Burberry Her
1707 грн.
Туалетна вода Jimmy Choo L'eau - Імідж
988 грн.
New
Парфумована вода Chloe Nomade | Імідж
1939 грн.
New
Парфумована вода Lanvin Eclat de Nuit | Імідж
1299 грн.
Парфумована вода Lacoste De Lacoste 12,12 Pour Elle eau fraiche | Імідж
1399 грн.
Парфумована вода Givenchy Live Irresistible Blossom Crush | Імідж
1789 грн.
Парфумована вода Moschino So Real Cheap and Chic | Імідж
1458 грн.
New
Парфумована вода D&G Ligth blue Italian Zest | Імідж
2998 грн.
Парфумована вода Armani Sky di Giola | Імідж
1689 грн.
Парфумована вода YSL Black Opium - Імідж
2130 грн.
Парфумована вода Moschino Fresh Couture Gold - Імідж
1158 грн.

Жіноче друге «я»

Парфуми – це друге «Я». Це можливість розповісти про себе, навіть нічого не кажучи. У дам – вибір аромату майже ритуал, адже він має ідеально підкреслювати характер своєї власниці. Щоб не розгубитись серед тисяч парфум світових брендів, які також представлені на сайті «Імідж», - існує свій чіткий поділ. Отже, про групи жіночої парфумерії:

  1. Квіткові аромати.

Його суть – розкривати аромат квітки або невеликого букета. Квітковий тип аромату – найпоширеніший серед жінок. Квіти, які найчастіше звучать у такому флаконі – це суцвіття апельсинового дерева, бутони троянди, пелюстки фіалки, гвоздики та конвалії.

  1. Фруктові аромати.

Можна сказати, що він на другій сходинці жіночих уподобань. Свіжий запах апельсина, абрикоса, грейпфрута, персика обирають леді, які прагнуть дояскравого та позитивного настрою.

  1. Деревні аромати.

Лише тонкі натури відчують тонкий запах лісу, деревини, яка вбрала в себе сонце, дощ і вітер. Крапля мускусу, трошки спецій і ледь-ледь аромату цитрусових – те, що творить композицію деревних ароматів. База таких парфум – дубовий мох, кедр, сосна і сандалове дерево.

  1. Східні аромати.

Власниць таких ароматів є найменше, але вони – особливі. Вишуканий і розкішний Схід - у запаху кориці, мускусу, ванілі та амбри. Це загадковий ореол, який супроводжує власницю мускусних ароматів. Парфуми цієї групи теплі, які зігрівають у холодні осінні та зимові вечори.

Кожен аромат із чотирьох груп може мати і свою сезонність. Адже деякі аромати пасують лише гарячій порі року, наприклад фруктові, інші ж парфуми – володарі зим. Важкі, шлейфові духи пасують більше хутру, аромати свіжоскошеної трави – легкому літньому сарафану.

 У розділі жіночі парфуми Ви знайдете аромати усіх категорій, під будь-який настрій та пору року. Обирайте сміливо своє друге «Я».

 

 

 

Дізнатись більше...