Додайте товари до списку бажань
0

Жіночі парфуми

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Жіноче друге «я»

Парфуми – це друге «Я». Це можливість розповісти про себе, навіть нічого не кажучи. У дам – вибір аромату майже ритуал, адже він має ідеально підкреслювати характер своєї власниці. Щоб не розгубитись серед тисяч парфум світових брендів, які також представлені на сайті «Імідж», - існує свій чіткий поділ. Отже, про групи жіночої парфумерії:

  1. Квіткові аромати.

Його суть – розкривати аромат квітки або невеликого букета. Квітковий тип аромату – найпоширеніший серед жінок. Квіти, які найчастіше звучать у такому флаконі – це суцвіття апельсинового дерева, бутони троянди, пелюстки фіалки, гвоздики та конвалії.

  1. Фруктові аромати.

Можна сказати, що він на другій сходинці жіночих уподобань. Свіжий запах апельсина, абрикоса, грейпфрута, персика обирають леді, які прагнуть дояскравого та позитивного настрою.

  1. Деревні аромати.

Лише тонкі натури відчують тонкий запах лісу, деревини, яка вбрала в себе сонце, дощ і вітер. Крапля мускусу, трошки спецій і ледь-ледь аромату цитрусових – те, що творить композицію деревних ароматів. База таких парфум – дубовий мох, кедр, сосна і сандалове дерево.

  1. Східні аромати.

Власниць таких ароматів є найменше, але вони – особливі. Вишуканий і розкішний Схід - у запаху кориці, мускусу, ванілі та амбри. Це загадковий ореол, який супроводжує власницю мускусних ароматів. Парфуми цієї групи теплі, які зігрівають у холодні осінні та зимові вечори.

Кожен аромат із чотирьох груп може мати і свою сезонність. Адже деякі аромати пасують лише гарячій порі року, наприклад фруктові, інші ж парфуми – володарі зим. Важкі, шлейфові духи пасують більше хутру, аромати свіжоскошеної трави – легкому літньому сарафану.

 У розділі жіночі парфуми Ви знайдете аромати усіх категорій, під будь-який настрій та пору року. Обирайте сміливо своє друге «Я».

Вгору
,