Світ парфумерії та косметики не стоїть на місці. Щоразу відбуваються нові наукові дослідження для того, щоб засоби по догляду були корисними та нешкідливими. І головне, виконували покладену на них функцію. То ж сьогодні ми будемо говорити про гідролат та його дотичність до світу краси.

Говорячи на мові науки, «гідролат — це 100 % дистилят, концентрована суспензія в дистильованій воді легких речовин рослини. Особливість отримання гідролату — парова дистиляція при невисоких температурах (75ºC-90ºC)». По своїй суті - це вода, яка зібрана після дистиляції рослин для виготовлення ефірного масла. Якісний гідролат отримується на початковій стадії процесу отримання ефірного масла, тобто це перші 20-25% рідини. Маючи в собі мізерну кількість ефірної олії, він зберігає в собі безліч інших потрібних для здоров’я компонентів.

У гідролата є унікальні властивості. Він запобігає появі вірусів та грибків. Тому його застосовують не лише в косметології, а й в медицині. Завдяки своїм якостям у 1984 році гідролат (чи гідрозоль) став окремим видом фітопродукції.

Як користувалися цим продуктом? Найпоширеніший та найефективніший спосіб – розпорошення на певну зволожену ділянку тіла. Гідролат чудово готує шкіру перед тим, як нанести на неї інші косметичні засоби. Він відновлює природний баланс, нейтралізує жорстку воду, освіжає, очищає і створює антисептичний ефект. Якщо ви регулярно використовуєте гідролат, приміром, двічі на день, - то у вас покращиться циркуляція крові, шкіра стане менш жирною, розгладяться неглибокі зморшки.

А от концентрований гідролат, що буде обов’язково вказано на упаковці, - чудовий засіб для лікування шкірних захворювань, опіків і порізів. То ж якщо у вас немає задачі лікувати шкіру, - варто додати до засобу трохи дистильованої води і такий продукт зберігати не більше 3 місяці.

Один із найвідоміших та найпоширеніх гідролатів – класична «рожева вода». Вона є гідролатом троянди. Усі квіткові води мають тонізуючий та зволожуючий ефект. До речі, таку цілющу воду неможливо отримати з лимона, апельсина, мандарина чи грейпфрута. Для створення гідролату стануть у нагоді лише листя цих рослин.

Гідролат – це чудова заміна ефірним маслам. Адже чутлива шкіра може мати на них алергію.

Застосування гідролату дуже широке. Цей засіб підійде для ніжної шкіри малюків, ідеальний засіб до чи після зняття макіяжу. Він може замінити дезодорант та туалетну воду, доповнити лосьйони, суміші для обгортань. Додавайте його замість води в домашні маски для шкіри і волосся. Ефект буде помітним вже за кілька днів.

То ж відкривайте для себе світ природнього та інноваційного догляду за шкірою разом із засобом гідролат і мережею магазинів парфумерії та косметики «Імідж».