Статьи и события

Здоров’я і краса від Fit Curves та Імідж!
05.06.2018

Кажуть, в здоровому тілі – здоровий дух! А ми ще й додамо, що бути здоровим, мати підтягнуте тіло, доглянуту зовнішність – це ще й просто дуже красиво! Тому, мережа магазинів «Імідж» та фітнес-клуби  «Fit Curves» започатковують спільну програму краси та здоров’я!

...
Красивий захист від сонця
05.06.2018

Пляжний сезон розпочався! Перші лагідні теплі хвилі моря, майже літнє сонце – те, чого так хотілося взимку і те, що зараз вже можна отримати вдосталь. Ваша шкіра засумувала за красивою засмагою, чи не так? То ж спробуємо цього року надати їй не лише гарний смаглявий відтінок, а й повністю захистити від шкідливого проміння.

...
«Ківі Фітнес» та «Імідж» – ваш бездоганний стиль!
05.06.2018

Новий стиль життя – це не лише новий одяг чи інша професія, це - зміна відношення до себе самої. І якщо ви вагаєтесь з чого почати – рекомендуємо фітнес і красу. Клуб «Ківі Фітнес» подбає про ваш життєвий тонус, а мережа магазинів краси «Імідж» - наведе влучні штрихи до вашого бездоганного вигляду.

...
Natali by Karpa – звучання зіркового аромату
04.06.2018

Аромат може звучати! Усіма барвами настрою, часом доби і навіть пісні. Парфуми «Natali by Karpa» – саме такий запах. Він уже другий в лінійці українського бренду від співачки Наталки Карпи.

...
Мамам-красуням та дітям-винахідникам!
01.06.2018

1 червня в Україні – міжнародне дитяче свято, День захисту дітей. То ж до цієї дати без дарунків не залишаться ані діти, ані мами. Презентуємо вам спільний проект від мережі краси «Імідж» та Технічної студії «Винахідник».

...