Догляд

Batiste Wildflower сухий шампунь
179 грн.
Batiste сухий шампунь Party
179 грн.
Biotrade Acne Out Пінка очищуюча
375 грн.

Влада над віком

Як доглядати за собою, коли лише 18? І що потребує наша шкіра, коли вік за 40? У цьому розділі  - про нюанси догляду за собою, щоб виглядати привабливо та молодо.

 

Шкіру власниць від 18 до 25 косметологи називають не інакше, як молодою.

Головне правило – вчасно і регулярно очищати своє обличчя, тонізувати його. Проте, у такому віці достатньо 10-15 хвилин приділити своїй шкірі, щоб вона виглядала бездоганно. Власницям молодої шкіри, як і старшим,  рекомендовано користуватися засобами по догляду за ніжною шкірою під очима. Це може бути крем або гель для повік. Для такого обличчя достатньо 1-2 рази у тиждень робити маски. Сухій рідше, жирній частіше. І пам’ятайте про захист від сонця. Він важливий у будь-якому віці.

Шкіра після 25, у 35 - 40 років потребує вже більшого догляду. Втрата  еластичності, сповільнення роботи підшкірних залоз спричинює появу сухості. Вираженими стають зморшки. То ж такій шкірі більше потрібно зволоження і живлення. Щоденне користування спеціальними засобами по догляду – вранці і ввечері – те, що хоче зріла шкіра.

Особливо небезпечні бруд, пил, які назбируються на обличчі впродовж дня. Вони закупорюють пори. Тому, яким би не був ваш вечір, пам’ятайте, ваше обличчя потребує негайного очищення. А далі справа за кремами: з колагеном і ретинолом, які відповідають за еластичність шкіри та допомагають розгладити зморшки.

Якщо ви дотримувались правил догляду за своїм обличчям ще з юнацьких років, то  у 40 виглядатимете молодо. Проте догляд за собою після 40 – справа непроста. Мімічні зморшки глибшають, очі отримують постійні «гусячі лапки», шкіра вже не в такому тонусі, як би хотілось. Постійне очищення, зволоження, нанесення відповідних кремів вранці і ввечері, спеціальні маски та скраби – можливість виглядати молодо і привабливо. У такому віці підходять креми, що містять фруктові кислоти, гіалуронову кислоту, рослинні екстракти із заспокійливою дією. І, що дуже важливо, користуйтеся засобами, що захищатимуть вас від сонця. Шкіра після 40 не любить ані соляріїв, ані сонячних променів.

У розділі «догляд» ви знайдете усі потрібні вам засоби по догляду за шкірою обличчя і тіла для будь-якого віку і потреб. Адже з «Іміджем» ви будете виглядати молодо і красиво!

 

 

Дізнатись більше...