Коли тіло створено для аромату

alt

Коли тіло створено для аромату

Гарно пахнути – не менш важливо, аніж гарно виглядати. І якщо в одязі існує чіткий дрес-код, куди і що потрібно вдягати, то й парфуми не виняток. А точніше, куди їх варто наносити, щоб аромати був доречними і вловимими настільки, наскільки дозволяють правила.

Ми вже знаємо правило, що аромат не повинен іти попереду вас. І навіть якщо ви його на собі не відчуваєте – це не означає, що інші не вловили ваші парфуми. Втім, на тілі існує кілька точок, куди варто наносити парфум, щоб і вам, і оточуючим було комфортно у майже  невидимому ароматному шлейфі.  

Перша точка, де аромат звучатиме достойно – волосся. Так-так, саме на ньому, а не на шкірі, парфум звучатиме найдовше. Проте, тут варто використовувати не класичний ароматний флакон, а спеціальні версії запахів для нанесення на волосся. Якщо той чи інший бренд не має такої версії, то просто збризніть щітку для волосся парфумом і розчешіться. Таким чином ви не висушите свої волосини.

Друга, не менш важлива точка, знаходиться за вухом. Там розташовано багато судин, тому аромат матиме природний нагрів та відповідне випаровування. До речі, вже існує ароматна індустрія прикрас: сережки, підвіски, в яких є керамічні кульки, що просто всотують в себе ваш парфум.

Ще одна ароматна таємниця – задня частина шиї. Запах, нанесений туди – чути не відразу. Але він стає просто магічним доповненням до вашого образу. Якщо маєте плани на романтичний вечір – то ваша шия – ваш козир.

Внутрішня поверхня ліктя – четверта таємнича ароматна точка. Вона має сильніше звучання, аніж зап’ястя. Тут підійте і парфум і парфумоване молочко для тіла.

Опускаємось ще нижче і знаходимо п’яту точку – під коліном. За законом фізику, наверху завжди тепліше, ніж внизу. То ж кожним вашим кроком ваш аромат слідуватиме за вами.

І, нарешті, шоста точка – пупок. Так-так, саме він. У цій ділянці тіла завжди гаряче, а парфумам, для розкриття, такі умови якраз і підходять ідеально. Єдине, переконайтесь, що ця зона у вас неалергенна.

Отже, експериментуйте зі звучанням свого аромату, адже весна – саме та пора, коли хочеться романтики, чогось нового та красивого. То ж нехай ваш парфум звучить у гармонії з вами та вашим тілом!

Поділіться новиною у соцмережах!