Кольоровий прогноз

alt

Кольоровий прогноз

Щороку світ модної індустрії з нетерпінням очікує на кольоровий тренд нового року. Ще б пак, від нього залежатимуть майбутні колекції одягу, прикрас, деталі інтер’єру, відтінки декоративної косметики. Інститут кольору Pantone не забарився з прогнозом. Отже, найактуальніший відтінок 2018-го року – ультрафіолет.

Ультрафіолет виглядає урочисто, святково, велично і безумовно яскраво. Фахівці Pantone цей відтінок охарактеризували такими словами: провокаційний, сучасний, драматичний, оригінальний і загадковий. Його не просто так обрали символом 2018 року. Фіолетовий колір асоціюється з таємничістю. Вчені ж переконані, що саме у цьому році нам відкриються багато таємниць, в тому числі, загадок космосу.

Ультрафіолет ніколи не втрачав своєї актуальності. Наприклад, цей особливий відтінок фіолетового просто обожнює королева Великобританії Єлизавета ІІ. Недаремно його люблять непересічні, неординарні, часом ексцентричні особи. Серед них – ідоли світу музики: Принц, Девід Боуї, Джиммі Хендрікс.

У світі парфумерії ультрафіолет вже голосно звучав наприкінці 20 століття. Саме у 1999 році світ побачив витвір від Paco Rabbane «Ultraviolet». Цей східний квітково-солодкий аромат дотепер користується популярністю. Є всі шанси, що в 2018 році, у період власного модного відтінку, він зазвучить по-новому.

Нагадаємо, що пальму першості у 2017 році тримав зелений колір. Фаворитами 2016-го були блідо-рожевий та блідо-голубий. У лідерство 2015 року вибився відтінок бордового – колір Марсала.

Усі ці кольорові тенденції прогнозує інститут Кольору Pantone. Цей консалтинговий сервіс не просто визначає модний відтінок року, а й консультує компанії, як правильно інтегрувати актуальний колір у свій бізнес. Pantone активно співпрацює зі світовими брендами, які «розкладають» кольоровий тренд на емоції та відчуття. Адже недостатньо його просто використати у тій чи іншій речі. Він має гармонувати з філософією одягу, деталі інтер’єру чи парфумами.

То ж яскравих вам кольорів у 2018 році. І пам’ятайте, що цього року володар усіх відтінків – ультрафіолет!

Поділіться новиною у соцмережах!