Відчуй свій імідж...

alt

Відчуй свій імідж…

Що таке «Імідж»? Це просто магазин, де продаються парфуми і косметика? Це лише гарантія оригінальної продукції і допомога у її виборі консультанта-продавця?..

Прислухайся  до себе, коли ти заходиш у цей магазин. Тепле яскраве світло, якого так бракує  в сірий холодний період… Комфортна температура і завше – чистота… Ти прийшла сюди смакувати: запах, колір, дотик… Ти дегустуєш палітру відтінків, які нагадують тобі захід сонця над морем, рожеву пір’їнку делікатного фламінго, червону пристрасть першого закоханого шалу. Ти пропускаєш крізь себе емоцію, і ці рум’яна, тіні чи помада - вже не просто бренд і не просто колір. Це – забарвлення твоїх щасливих митей, які ти готова просто зараз додати своєму образу.

Одягни на себе парфум… Відчуй потребу саме зараз і саме у цій нотці. Залишся наодинці із собою і вдихай аромат чаю з корицею, коли за вікнами летить сніг. Торкайся скошеної трави, яка звучить ось у цьому флаконі. Набирай в долоні солоний океан, який зараз ти нанесла на своє зап’ястя… Ці аромати – твоя пам’ять: про теплі обійми, прогулянки під небом, всипаним зорями, ранкову каву… А ще – вони можуть бути першим кроком до здійснення бажаного..

То що ж таке «Імідж»? Це моя емоція, мої плани і мої мрії. А ще, я йду сюди за компліментом від кожної чудової хвилини життя, що має свій аромат та колір.

Поділіться новиною у соцмережах!