Аромат вашого Нового року

alt

Хай Новий рік звучить особливо!

До нового року – лічені дні… Як звично, стільки ще потрібно встигнути зробити! Та у день святковий варто виглядати неперевершено. Парфуми – це останній, проте вагомий штрих довершеного образу. Сьогодні поговоримо про парфуми особливі – нішеві.

Спершу нагадаємо, а чим же ж відрізняється нішева парфумерія від звичайної. Це – в першу чергу, складники: ніша обов’язково має натуральні компоненти,  непересічна ідея композиції, її обмежене розповсюдження та навіть ручна робота у виготовленні флаконів. Зрозуміло, що такі парфуми дешевими бути не можуть. Вони – особливі, підкреслюють непересічну подію і настрій.

Кожен нішевий бренд має свій почерк. Знавці ніші чітко можуть його «прочитати». Від солодко-пряних до епатажних, з часом нереальними історіями створення – ці аромати провокують, дарують емоції і створюють настрій.

Свою «нішу» потрібно обирати дуже обережно і не одразу. Спершу нанесіть аромат на шкіру, поносіть його хоча б день, вслухайтесь в нього. Нішева парфумерія, як жодна інша, здатна підлаштовуватись під вас, температуру повітря і пору року.. Ніша, як і її власник, - вибаглива, стійка, шлейфова та неперевершена. 

Якщо ви вирішили вперше придбати нішу, - радимо орієнтуватися на так званий моно-аромат, де домінантним є один компонент. Згодом можна переходити до багатошарового запаху.

Зверніть увагу, - чим темніша рідина нішевих парфум – тим стійкішими вони можуть бути. Адже такі натуральні компоненти, як амбра, ваніль, жасмин, пачулі є темного відтінку. Саме вони переважно і стають домінантними  в ніші.

Та все ж більшість складників мають золотисті тони, то ж відповідного звучання вони і надають парфумам. До речі, нішевий аромат не прийнято замальовувати в інший колір. Він має залишатися натуральним. Виняток – бренд Olivier Durbano: він впізнаваний за всіма кольорами веселки у флаконах.

Ще один важливий фактор,  - ніша є гіпоалергенною. Ця нова тенденція тепер неухильно дотримується творцями нішевої парфумерії.

Попри те – що нішеві аромати важко назвати дешевими, - вони завойовують свою популярність. Адже ніша звучить особливо. Саме так, яким має бути аромат у святковий момент. Консультанти мережі «Імідж» обов’язково розкажуть Вам про тонкощі нішевої парфумерії. Тому не вагайтесь у своєму виборі, поки до Нового року є ще кілька днів.  

Поділіться новиною у соцмережах!