Парфумерний етикет

alt

Парфумерний етикет

Парфуми, як і одяг , - «носять». Як ми добираємо деталі свого гардеробу для тої чи іншої події, так і вартує правильно наносити парфуми. Отже, як радять парфумери пахнути в офісі, а який запах має бути з вами на вечірці. Про це – далі.

Звичка наносити велику кількість запашної рідини на себе є в арабському світі. Також, і деякі європейці схильні потужно пахнути, аби голосно заявити про себе. Втім, такий спосіб привертання уваги є зовсім недоречним. Адже таким чином ми можемо створити дискомфорт тим, хто поруч. Недаремно, існує ціла наука парфумерного етикету, який вчить грамотно взаємодіяти із оточуючими. Отже, кілька головних правил.

Звернемо особливу увагу, перш за все, на діловий парфумерний етикет. В офісі ноти вашого аромату повинні звучати приглушено. Навіть, якщо ви керівник. До ділового костюма пасують стримані парфуми, з легкими пудровими або ж цитрусовими акцентами. Якщо ж ви представник творчої професії, ваш офіс – сцена, звичайно, тут дозволені певні інтерпретації і сили аромату, і його складників.

Чим більша тиша – тим менше має звучати ваш аромат. Мова йде про храми, бібліотеки, лікарні, невеликі музейні приміщення. У випадку великих площ парфуми можуть бути трохи «голоснішими».

Більше можна дозволити собі на побаченні. Проте не переборщіть із шлейфовими і солодкими акордами. Обирайте парфуми, які ви вже звикли носити на собі, принаймі для перших зустрічей.

Вечірні оказії пропонують не лише більший вибір в гардеробі, а й у парфумерному звучанні. Якщо ви на великій забаві, що відбувається у просторому приміщенні – користуйтесь шлейфовими, пряними східними парфумами. А от в ресторані, де ви зі всією компанією за одним столом, не перестарайтесь із силою духів. Інакше вони заглушать запах їжі і заважатимуть вашим друзям. Тут доречними будуть парфуми із нотами шипру, моху, дуба. Спеціалісти кажуть, що вони вдало розкриваються в поєднанні з ароматами сиру і вина. В італійських ресторанах добре звучатимуть духи з нотами базиліку, перцю, м'яти.

У театрі, де глядачі сидять близько один до одного, вибирайте парфуми із приглушеним запахом. Чим ближчими вони будуть до вашої шкіри, тим комфортніше буде глядачам.

Ще одне близьке сусідство вам гарантоване у літаку. Тут краще взагалі обійтись без парфум. І утриматись від спокуси проекспериментувати із запахами з  duty free.

Обмежено наносіть парфуми і в спортзалі. Краще користуйтесь легкою туалетною водою або ж парфумерними тальками.

Відома приказка «зустрічають по одягу…» актуальна і для «парфумерної одежі». Адже аромат – ваше друге «я». А знаючи парфумерний етикет ви завжди будете на висоті.

Поділіться новиною у соцмережах!