Mr. Scrubber – любіть себе і власне тіло!

alt

Mr. Scrubber – любіть себе і власне тіло!

Маленькими, та все ж впевненими кроками українська продукція завойовує такий складний ринок косметики та парфумерії. У мережі «Імідж» вже представлено кілька українських виробників. Сьогодні мова йтиме про ще один бренд, а саме Mr. Scrubber, виробника натуральної косметики.

Гасло Mr. Scrubber, - LOVE YOUR SKIN! А це – не лише турбота про власну шкіру й тіло, а й взаємна любов між брендом та клієнтом. То ж під таким красивим девізом компанія вийшла на український ринок  у 2015 році. Mr. Scrubber розпочав дивувати споживачів кавовими скрабами для тіла. Чудовий ефект не забарився: шкіра ставала гладкою, шовковистою, просто бездоганною. Отримавши схвальні відгуки від клієнтів, - компанія надихнутися на випуск нових красивих товарів. То ж на сьогодні Mr. Scrubber пропонує більше 50-ти одиниць продукції. Косметика, яка створюється в Луцьку – вже продається у всіх регіонах України, а також у Латвії, Узбекистані та Білорусі. Свої представництва бренд має в Казахстані і Молдові.

Отже, що пропонує нам Mr. Scrubber, який товар ми вже зможемо «продегустувати» на собі? Це, в першу чергу, скраби для тіла та обличчя, косметичні маски, шампуні й гелі для душу, олійки для догляду за волоссям, бровами і нігтями. Ще – це косметика для обличчя, а саме - муси для вмивання і засоби для зняття макіяжу, мила і ароматні «бомбомбочки» для ванн. Для чоловіків ж створена ціла косметична лінія.

Створюючи свої косметичні засоби, - Mr. Scrubber дбає про якість товару. Головні у виробництві косметики є натуральні складники, органічні частинки у скрабах, екстракти з рослин, морська сіль, глина і цукор. Засоби по догляду за тілом і обличчям від цього бренду не містять сульфатів і парабенів, лише натуральні консерванти, барвники та ароматизатори. І це не просто слова, адже вся продукція TM Mr. Scrubber має відповідні санітарно-гігієнічні висновки, посвідчення та сертифікати відповідність ДСТУ.

Бренд Mr. Scrubber здобув прихильників у різних вікових категоріях, адже і молодь, і досвідчені жінки й чоловіки щораз більше цінують справжнє і натуральне. Тому що мова йде не лише про власну красу, а й про своє здоров’я і турботу про природу.

Обираючи товари від  Mr. Scrubber – ви робите вибір не лише на користь органічної продукції. Ви також отримаєте справжнє естетичне задоволення, шукаючи на полицях «Іміджа» цей бренд. Всі товари мають цікаву, яскраву та модну упаковку. Вони точно не загубляться з-поміж іншої косметики.

То ж робіть свій вибір на користь здоров’я і краси від  Mr. Scrubber в мережі магазинів парфумерії та косметики «Імідж»!

Поділіться новиною у соцмережах!