Запах мого дому

alt

Запах мого дому

Запах – це те, що запам’ятовується найбільше і найдовше. Адже він – це пам’ять наших емоцій. Як зробити так, щоб емоції, приміром, пов’язані з нашою домівкою, - були лише позитивні? Про це читайте далі.

Нейрофізики доводять, що запах сам по собі не існує. Він ділить на 50% того, що є в речовині, яка має аромат  і 50% нашого сприйняття його. Штучно створені запахи, такі як парфуми – це ціле мистецтво. Адже ароматна композиція – витвір парфумера, який комусь може сподобатись, а іншим ні. Проте, власне наше сприйняття, емоція від того, коли ми вперше вдихнули аромат, - залишиться з нами назавжди.

Людина аналізує запах завдяки кільком етапам. Спершу ми визначаємо, чи він нам приємний. Далі наш ніс, а радше мозок, пробує класифікувати тип запаху, на що він схожий, з чого складається. І останній етап – асоціація. Недаремно ми кажемо: «цей запах я асоціюю з дитинством, цей із скошеною травою влітку, інший - з бризом весняного моря».

То ж кожен аромат має свою місію. І для кожної людини абсолютно різну. Приміром, ми хочемо створити запах власного дому. Такий, який навіть за роки буде асоціюватися лишень зі своєю домівкою.

Для цього італійський бренд HYPNO CASA ITALY створив аромати для дому. Ще з 2003 року ця компанія впровадила моду на гарний запах в оселі. Адже саме він здатен налаштувати його господарів на комфортне перебування в ньому. А для гостей цікавий аромат лише підсилюватиме позитивні спогади з перебування на гостині.

HYPNO CASA ITALY створила не лише цікаві ароматні композиції, а й грунтовно підійшла до оформлення самих флаконів. Їх задача – дарувати естетичну насолоду для мешканців дому. Вся продукція не лише красива і пахуча, а й відповідає стандартам якості згідно міжнародних правил, не містить шкідливих і заборонених речовин.

Аромати для дому від HYPNO CASA ITALY, як і парфуми, мають свої звучання, розкладені по традиційній парфумерній піраміді. Вони представлені у кількох класифікаціях: східні, древесні, квіткові, пряні, квітково-фруктові. Вишукані флакони, на розробку яких надихнули творців картини Густава Клімта і Клода Моне стануть окрасою кожної оселі. Бамбукові палички, які йдуть в комплекті до них – виконують функцію своєрідного дозатора. Чим більше поставите їх у флакон, тим насиченішим буде запах в приміщенні.

Ви можете створити цілі ароматні «острівці» домівки. Перше враження справити одним ароматом в коридорі, наступне – у ванній кімнаті. Делікатного звучання надати вашій гардеробній завдяки парфумованому саше і навіть салону свого авто. Для автомобілів бренд HYPNO CASA ITALY випустив спеціальний парфумований пластик: у строгій формі і у вигляді сердечок. Він зручно і легко кріпиться і надає неповторний аромат.

У мережі магазинів «Імідж» чи на нашому сайті ви зможете придбати цілий ароматний світ для вашого дому. То ж насолоджуйтесь чудовим запахом і нехай вам буде з ним комфортно!

 

Поділіться новиною у соцмережах!