PUDRA COSMETICS: розфарбуй своє життя!

alt

Розфарбуй своє життя!

Відтепер у виборі косметики ви стали ще вільнішими. Адже серед сотень зарубіжних брендів своє місце впевнено завойовує український косметичний бренд PUDRA COSMETICS. То ж будемо знайомитися ближче.

Косметика високої якості, піклування по шкіру, досконалий догляд та підкреслення жіночності – ось основні посили компанії PUDRA COSMETICS. Український бренд декларує не лише якісний продукт, а й прийнятну ціну. Сама ж палітра декоративки від PUDRA COSMETICS  – яскрава та досконала. Завдяки їй можна створити будь-які образи. Компанія завжди намагається бути в тренді як і світових модних віянь, так і новітніх технологій.

Автор ідеї PUDRA COSMETICS – Ірина Франчук. За її плечима 8-ми річний досвід роботи в компанії-лідера парфумерно-косметичної індустрії. Саме там п.Ірина здобула неоціненний досвід – розбиратися та відчувати текстури, тони, відтінки, розуміти потреби споживачів і основні тренди. Вже згодом виникла ідея: а чому б не створити свою якісну українську косметику? Для того, аби втілити таку мрію, - знадобилося 2 роки. Протягом них працювали над самою назвою, підбором палітри, асортименту, дизайну упаковок і футлярів, згодом, - тестуванням самого продукту. І лише тоді на ринку впевнено заявила про себе PUDRA COSMETICS.

Уся продукція PUDRA COSMETICS виготовляється в Нововолинську, проте більшість сировини імпортна: італійська, німецька та французька. Під цим українським брендом випускаються помади та блиски для губ, пудри і тональні основи, туші, підводки й олівці для очей, а також лаки для нігтів.

Усім цим виробництвом займається молода команда, яка мислить не менш яскраво, аніж виглядає палітра кольорів косметики PUDRA COSMETICS. То ж зовсім невипадково обличчям українського косметичного бренду стала учасниця одного з сезонів «Голосу Країни» - Інгрет.

 У творців бренду та співачки, як то кажуть, співпали хвилі: молоді, енергійні, яскраві та емоційні. Так можна сказати про команду PUDRA COSMETICS та Інгрет Костенко. Такі люди готові до експериментів та нових відкриттів. Саме вони можуть поставити український бренд на рівні зі світовими. Як у плані музики, так і косметики. Адже те, що дарує насолоду та красу, - і є справжнім мистецтвом. Доторкніться до нього разом з PUDRA COSMETICS. Ще більше про цей український косметичний бренд ви зможете дізнатись на https://pudra-cosmetics.com.ua. А самі товари PUDRA COSMETICS вже є у мережі магазинів парфумерії та косметики «Імідж».

Поділіться новиною у соцмережах!