Bentley – розкіш зі столітньою історією

alt

 

Bentley – розкіш зі столітньою історією

Столітній ексклюзив! Так можна сказали про компанію, яка у 2019 році відзначатиме свій ювілей – підсумок розкоші й статусу. Мова про британську корпорацію Bentley. До престижних авто бренд тепер додав і парфуми.

Перша асоціація з Bentley – дорогі та статусні автомобілі. На них десятиліттями роз’їжджали і їздять багаті та сильні світу. То ж випуск лінії парфум став гарним доповненням до шкіряних салонів і натертих до блиску дисків коліс. Парфумери, котрі взялися за створення ароматів Bentley мали непросте завдання. Запах повинен бути не просто гарним, а й відповідати, у першу чергу, цінностям корпорації Bentley. А це - розкіш, сила, статус. То ж після тривалих місяців розробки парфумерної композиції з’явився аромат, який став випромінювати успіх. Адже його носій – впевнений чоловік, котрий завжди досягає своїх цілей, має високий статус у суспільстві, і, відповідно, володіє статусними речами.

Одні з них – парфуми Bentley, які побачили світ у 2013 році і дотепер входять в десятку найрозкішніших серед світових парфумерних брендів. Bentley Fragrances завоювали не лише європейський ринок, а й здобули великий успіх на  Близькому Сході, Америці та Азії.

Недаремно над ароматом працювали найвідоміші парфумери, а саме Наталі Лорсон, Мілен Альран і Матільда Біжау, які вклали в запах преміум-інгредієнти та увесь свій витончений смак.

Дотримуючись свого високого статусу, - Bentley подбали не лише про особливе звучання парфум, а й про флакон. Спільно з французьким виробником кришталю компанією Lalique створили  парфуми Lalique for Bentley Crystal Edition. Кришталевий флакон прикрашений знаменитою емблемою Bentley – літерою «B», з фірмовими крилами в польоті. Автором цього лімітованого аромату став Мілен Арлан із знаменитого французького парфумерного будинку.

Згодом світ побачили нові парфумерні композиції: Bentley for Men і Bentley for Men Intense. Їх створила французька парфумер Наталі Лорсон з дому Firmenich. Вона використала інгредієнти з найтоншим звучанням, які передавали витончені шкіряні і деревні ноти. Такі, які б асоціювали з автомобілями цієї преміум-компанії.

На сьогодні під брендом Bentley випущено 13 достойних ароматів. Усіх їх поєднує витонченість, розкіш та елегантність. Так як і притаманно компанії Bentley ось уже майже 100 років. В мережі «Імідж» Bentley вже чекають на свого власника.

 

Поділіться новиною у соцмережах!