Статті та події

17.04.2018

Ваше обличчя може розповісти про вас усе. І річ не лише в міміці. Мова про загальний образ, який презентує ваш стиль життя. То ж давайте спробуємо виглядати, як мінімум добре. А для цього скористайтесь нашими підказками як правильно доглядати за обличчям.

02.04.2018

Гарно пахнути – не менш важливо, аніж гарно виглядати. І якщо в одязі існує чіткий дрес-код, куди і що потрібно вдягати, то й парфуми не виняток. А точніше, куди їх варто наносити, щоб аромати був доречними і вловимими настільки, наскільки дозволяють правила.

14.03.2018

Парфуми – той атрибут власного «я», який повністю має відповідати вимогам власниці чи власника. Інакше ризикує потрапити у «чорний список» неулюблених. То ж до вибору аромату варто підходити дуже прискіпливо. І, це, насамперед, стосується оригінальності товару. Сьогодні поговоримо про те, як не потрапити на гачок підробки.

26.02.2018

Світ парфумерії та косметики не стоїть на місці. Щоразу відбуваються нові наукові дослідження для того, щоб засоби по догляду були корисними та нешкідливими. І головне, виконували покладену на них функцію. То ж сьогодні ми будемо говорити про гідролат та його дотичність до світу краси.

05.02.2018

Батер – невідоме досі слово у вжитку косметичної продукції. Проте, якщо перекласти з англійської «butter» - отримаємо слово «масло». У косметології – це жирне рослинне масло, кремоподібне чи тверде, яке отримано із різноманітних рослин. Отже, давайте знайомитись з батерами ближче.

24.01.2018

Червона помада – це щось на кшталт чорного плаття: річ, яка неодмінно має бути в гардеробі кожної жінки і пасуватиме на всі випадки життя. Червона помада – це доволі сміливий штрих вашого образу. То ж її вибір має бути ідеальним.

09.01.2018

Щороку світ модної індустрії з нетерпінням очікує на кольоровий тренд нового року. Ще б пак, від нього залежатимуть майбутні колекції одягу, прикрас, деталі інтер’єру, відтінки декоративної косметики. Інститут кольору Pantone не забарився з прогнозом.

04.01.2018

Що таке «Імідж»? Це просто магазин, де продаються парфуми і косметика? Це лише гарантія оригінальної продукції і допомога у її виборі консультанта-продавця?.. Прислухайся до себе, коли ти заходиш у цей магазин.

28.12.2017

До нового року – лічені дні… Як звично, стільки ще потрібно встигнути зробити! Та у день святковий варто виглядати неперевершено. Парфуми – це останній, проте вагомий штрих довершеного образу. Сьогодні поговоримо про парфуми особливі – нішеві.

01.12.2017

Парфуми, як і одяг , - «носять». Як ми добираємо деталі свого гардеробу для тої чи іншої події, так і вартує правильно наносити парфуми. Отже, як радять парфумери пахнути в офісі, а який запах має бути з вами на вечірці. Про це – далі.

20.11.2017

Навіть найменший любитель магазинів готовий у цей день, раз у році, робити покупки, адже шалені знижки здатні захопити усіх! Як ви і здогадалися, мова про «чорну п’ятницю».

07.11.2017

Маленькими, та все ж впевненими кроками українська продукція завойовує такий складний ринок косметики та парфумерії. У мережі «Імідж» вже представлено кілька українських виробників. Сьогодні мова йтиме про ще один бренд, а саме Mr. Scrubber, виробника натуральної косметики.