Статті та події

09.01.2018

Щороку світ модної індустрії з нетерпінням очікує на кольоровий тренд нового року. Ще б пак, від нього залежатимуть майбутні колекції одягу, прикрас, деталі інтер’єру, відтінки декоративної косметики. Інститут кольору Pantone не забарився з прогнозом.

04.01.2018

Що таке «Імідж»? Це просто магазин, де продаються парфуми і косметика? Це лише гарантія оригінальної продукції і допомога у її виборі консультанта-продавця?.. Прислухайся до себе, коли ти заходиш у цей магазин.

28.12.2017

До нового року – лічені дні… Як звично, стільки ще потрібно встигнути зробити! Та у день святковий варто виглядати неперевершено. Парфуми – це останній, проте вагомий штрих довершеного образу. Сьогодні поговоримо про парфуми особливі – нішеві.

01.12.2017

Парфуми, як і одяг , - «носять». Як ми добираємо деталі свого гардеробу для тої чи іншої події, так і вартує правильно наносити парфуми. Отже, як радять парфумери пахнути в офісі, а який запах має бути з вами на вечірці. Про це – далі.

20.11.2017

Навіть найменший любитель магазинів готовий у цей день, раз у році, робити покупки, адже шалені знижки здатні захопити усіх! Як ви і здогадалися, мова про «чорну п’ятницю».

07.11.2017

Маленькими, та все ж впевненими кроками українська продукція завойовує такий складний ринок косметики та парфумерії. У мережі «Імідж» вже представлено кілька українських виробників. Сьогодні мова йтиме про ще один бренд, а саме Mr. Scrubber, виробника натуральної косметики.

06.11.2017

Скільки б нам не було років, - завжди хочеться приємних сюрпризів. А коли ж їх чекати, як не у свій День народження? «Імідж» знає, як Ваш день зробити святковим.

20.10.2017

Запах – це те, що запам’ятовується найбільше і найдовше. Адже він – це пам’ять наших емоцій. Як зробити так, щоб емоції, приміром, пов’язані з нашою домівкою, - були лише позитивні? Про це читайте далі.

21.09.2017

Відтепер у виборі косметики ви стали ще вільнішими. Адже серед сотень зарубіжних брендів своє місце впевнено завойовує український косметичний бренд PUDRA COSMETICS. То ж будемо знайомитися ближче.

12.09.2017

Столітній ексклюзив! Так можна сказали про компанію, яка у 2019 році відзначатиме свій ювілей – підсумок розкоші й статусу. Мова про британську корпорацію Bentley. До престижних авто бренд тепер додав і парфуми.

29.08.2017

9 вересня – Міжнародний день краси. Свято, яке заснував у 1995 році Міжнародний комітет з естетики та косметології - CIDESCO. Відтоді стало традицією в багатьох країнах світу проводити у цей день конкурси краси. Можливо, Україна, не стане винятком. А сьогодні ми поговоримо про ідеал української вроди, описаний нашими предками.

11.08.2017

Українське з року в рік щораз більше стає модним. Сьогодні ми поговоримо власне про модне та українське, а саме про нашу парфумерію виробника Арома Парфум. Про це у розмові з менеджером компанії Оксаною Рождовою.